Pereiti prie turinio
JAU PRIIMAME UŽSAKYMUS. NUO 200€ PRISTATYSIME NEMOKAMAI
JAU PRIIMAME UŽSAKYMUS. NUO 200€ PRISTATYSIME NEMOKAMAI

Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus mūsų klientų klausimus, kuriuos mums užduoda klientai elektroniniu paštu.  

1. Ar turite fizinę parduotuvę, į kurią atvykus būtų galima iš karto nusipirkti norimas prekes? 
- Ne, fizinės parduotuvės neturime ir produkcija prekiaujame tik internetu per savo elektroninę parduotuvę. Prekiaujame didžiausiu asortimentu Lietuvoje, kuris nuolat keičiasi, tad net ir turint tokio dydžio sandėlį tai būtų netikslinga. Klientams siūlome rinktis produckijos atsiėmimą iš VENIPAK terminalų, kurie yra 9-iuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Iš terminalų užsakytas prekes atsiimti galite tokiais pačiais terminais, kaip ir pristatymo į namus atveju. 

2. Per kiek laiko bus pristatytas mano užsakymas?
- Visus užsakymus, kuriuos pateikiate per mūsų internetinę parduotuvę, pristatome per 1-5 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Tiek laiko užtrunka gauti prekes iš partnerių, nes ne visas prekes turime vietoje, o klientams siūlome užsisakyti ir tai, kas yra reta ir riboto kiekio. Užsakius prekes iki einamos savaitės trečiadienio, vidurnakčio (o tiksliau - 23:59), užsakymą visada pristatysime tos pačios savaitės penktadienį. Tad, paskutinė diena užsakymo pateikimui, norint gauti tą pačią savaitę - trečiadienis.

3. Kodėl negalite prekių atsiųsti į paštomatą prie mano namų?
- Pagal LR įstatymus, privalome tikrinti klientų, užsakančių prekes amžių. Dabartiniai paštomatai Lietuvoje neturi amžiaus tikrinimo funkcijos, o tuo labiau, užtikrinimo, jog būtent tas asmuo pateikia tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtent dėl šios priežasties prekes galite atsiimti tik iš VENIPAK terminalų (siuntų paskirstymo punktų), kuriuose siuntą Jums atiduos žmogus. Atkreipkite dėmesį, jog VENIPAK terminalai yra ne paštomatai ir turi savo darbo laiką, kuris skiriasi kiekviename mieste. 

4. Gėrimų reikia skubiau, nei penktadienis, ar galite padėti?
- Tam tikrais išskirtiniais atvejais prekes pavyksta pristatyti anksčiau nei penktadienis, tačiau tam yra reikalingas atskiras derinimas. Jeigu Jums reikalingas Jūsų užsakymas greičiau, prieš jį pateikiant prašome su mumis susisiekti elektroniniu paštu ir patikrinsime Jūsų norimų produktų pristatymo galimybes.

Papildomos naudingos nuorodos:
Sąskaitų faktūrų išrašymas (nuoroda)
Užsakymų pristatymo ir atšaukimo sąlygos (nuoroda)

Kilus papildomų klausimų, prašome susisiekti mūsų nurodytais kontaktais.