Pristatymas

Pristatymo būdai

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs sutinkate su mūsų Pirkimo ir apmokėjimo sąlygomis.

Produkciją dažniausiai pristatome per 1-2 darbo dienų terminą. Produkciją pristatome visoje Lietuvoje. 

Produkcijos pristatymo kaina nuo 2.49 EUR, tačiau ji priklauso ir skiriasi priklausomai nuo užsakyme esančių prekių kiekio, svorio bei ypatybių. 

Savo klientams suteikiame galimybę atsiimti prekes iš vietos. 

Jeigu atsitiktų taip, jog produkciją reikėtų pristatyti skubiai, prašome susisiekti su mumis mūsų svetainėje nurodytu elektroniniu paštu ir aprašyti situaciją. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti skubaus atvežimo paslaugą į bet kurį tašką Lietuvoje. Pabrėžiame, jog prekes pristatome tik pagal LR įstatymus, t.y I-VI nuo 10 iki 20 valandos, o VII nuo 10 iki 15 val. 

Kaip vyksta pristatymas?

Prieš kurjeriui pristatant prekes, jis paskambins užsakovui jo užsakyme nurodytu telefono numeriu ir pasiteirausi, ar yra galimybė priimti prekes sutartu metu. 

Visi užsakymai yra pristatomi dėžėse. Palikti prie durų užsakymo negalime, jeigu užsakyme yra alkoholinės produkcijos. Kilus įtarimui, kurjeris gali paprašyti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Prekės, esančios mūsų internetinėje svetainėje, yra pristatomos visoje Lietuvos Respublikoje, įstatymų numatyta tvarka ir valandomis.