Pristatymas

Pristatymo kaina 

Prekes pristatysime nemokamai, jeigu pasieksite nemokamo pristatymo ribą, kuri pateikiama formuojant krepšelį.

Pristatymo mokestis priklauso nuo krepšelio dydžio ir pasirinkto pristatymo būdo. Jis gali būti nuo 2.99 iki 4.99 Eur

Prekes atsiimti iš mūsų sandėlio arba parduotuvės galite nemokamai. Produkciją galite atsiimti tik darbo dienomis, pirmadieniais-penktadieniais, nuo 10:00 iki 20:00. Prieš atsiimant prekes privalote gauti patvirtinimą, jog prekės yra vietoje.

Prekes į Kuršių Neriją siunčiame už 29.99 Eur mokestį. Taip pat, priklausomai nuo užsakymo laiko, prie pristatymo gali papildomai prisidėti viena darbo diena.

Pristatymo terminas

Kiekvieną gautą užsakymą stengiamės pristatyti kaip įmanoma greičiau. Atsižvelgiant į smarkiai išaugusią paklausą, prekių pristatymas gali vėluoti, tad visada iš anksto susisiekite su mumis jeigu produkcijos Jums reikia skubiai. Priklausomai nuo gėrimo retumo ir pozicijos, prekių pristatymo terminas gali svyruoti nuo tos pačios dienos iki 2 darbo dienų skaičiuojant nuo kitos darbo dienos po apmokėjimo.

Skubus pristatymas

Jeigu atsitiktų taip, jog produkciją reikėtų pristatyti skubiai, prašome susisiekti su mumis mūsų svetainėje nurodytu elektroniniu paštu ir aprašyti situaciją. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti skubaus atvežimo paslaugą. Pabrėžiame, jog prekes pristatome tik pagal LR įstatymus, t.y I-VI nuo 10 iki 20 valandos, o VI nuo 10 iki 15 val.  

Kaip vyksta pristatymas?

Prieš kurjeriui pristatant prekes, jis paskambins užsakovui jo užsakyme nurodytu telefono numeriu ir pasiteirausi, ar yra galimybė priimti prekes sutartu metu. 

Visi užsakymai yra pristatomi dėžėse. Palikti prie durų užsakymo negalime, jeigu užsakyme yra alkoholinės produkcijos. Kilus įtarimui, kurjeris gali paprašyti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Prekės, esančios mūsų internetinėje svetainėje, yra pristatomos visoje Lietuvos Respublikoje, įstatymų numatyta tvarka ir valandomis.