Pereiti prie turinio
LAIKINAI NEPRIIMAME NAUJŲ UŽSAKYMŲ
LAIKINAI NEPRIIMAME NAUJŲ UŽSAKYMŲ

Pristatymas

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs sutinkate su Pirkimo ir apmokėjimo sąlygomis.

Pristatymo terminai

Visoje Lietuvoje pristatome per 2-5 darbo dienas. Negavus prekių per nurodytą periodą, prašome kreiptis el. paštu vip@gerimas.lt


Visos prekės pristatomos per VENIPAK kurjerių tarnybą.

Nors oficialus mūsų nurodomas pristatymo terminas yra ilgesnis, verta paminėti, jog užsakytą produkciją dažniausiai pristatome per 2-3 darbo dienas, skaičiuojant nuo kitos dienos po užsakymo pateikimo. Tikslus pristatymo terminas priklauso nuo konkrečių produktų, esančių užsakyme, tiekėjo ir jo prekių pristatymo terminų į mūsų sandėlį. Visais atvejais, jeigu tik įmanoma, produkciją klientui bandome pristatyti vėliausiai einamos savaitės penktadienį.

Jeigu atsitiktų taip, jog produkciją reikėtų pristatyti skubiai, prašome susisiekti su mumis mūsų svetainėje nurodytu elektroniniu paštu arba gyvo susirašinėjimo langu ir aprašyti situaciją. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti skubaus atvežimo paslaugą į bet kurį tašką Lietuvoje. Pabrėžiame, jog prekes pristatome tik pagal LR įstatymus, t.y I-VI nuo 10 iki 20 valandos, o VII nuo 10 iki 15 val. 

Pristatymo mokesčiai

VENIPAK pristatymas iki durų (visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją) – 4.99 Eur. Apsiperkant už 200 Eur sumą ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

VENIPAK pristatymas į Kuršių neriją – 40 Eur. (Reikalingas išankstinis ir suderintas susitarimas)

Pristatymas į VENIPAK terminalą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Telšiuose - 1.99 Eur. VENIPAK terminalų darbo laikas skiriasi priklausomai nuo miesto. Peržiūrėkite darbo laiką čia.

Tikslią šiuo metu galiojančią pristatymo kainą matysite apmokėdami savo krepšelį. Perkant prekes pagal Jums sukurtą specialų pasiūlymą pristatymo kaina priklauso nuo bendro siuntos svorio. 

Apsiperkant mūsų internetinėje parduotuvėje prie kiekvieno krepšelio taip pat yra pridedamas SAUGIOS PAKUOTĖS MOKESTIS, kuris šiuo metu yra 1.99 Eur. 

Kaip vyksta pristatymas?

Prieš kurjeriui pristatant prekes, jis paskambins užsakovui jo užsakyme nurodytu telefono numeriu ir pasiteiraus, ar yra galimybė priimti prekes sutartu metu. 

Visi užsakymai yra pristatomi dėžėse. Palikti prie durų užsakymo negalime, jeigu užsakyme yra alkoholinės produkcijos. Kilus įtarimui, kurjeris gali paprašyti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Prekės, esančios mūsų internetinėje svetainėje, yra pristatomos visoje Lietuvos Respublikoje, įstatymų numatyta tvarka ir valandomis. 

Užsakymo atšaukimas neišsiuntus užsakymo

Jeigu norite atšaukti pateiktą užsakymą, susisiekite su mumis mūsų svetainėje nurodytais kontaktais

Užsakymo atšaukimo kaina yra 10% nuo viso pateikto užsakymo vertės, tačiau ne mažiau nei 10.00 Eur, jeigu užsakymas nebuvo išsiųstas. 

Pvz.: jeigu užsakymo vertė su pristatymu yra 25.99 Eur, grąžinama suma 15.99 Eur.

Jeigu užsakymo vertė su pristatymu yra 200.00 Eur, užsakymo atšaukimo atveju grąžinama 180.00 Eur. 

Užsakymo atšaukimas išsiuntus užsakymą, bet nepristačius

Klientams, kuriems išsiuntėme užsakymą, bet jis buvo nepristatytas dėl žemiau įvardintų priežasčių:

  • Klientas nusprendė iš savo pusės užsakymą atšaukti pristatymo eigoje;
  • Klientas neatsiėmė užsakymo per VENIPAK nustatytą laiką (7 k. d.);
  • Klientas nepriėmė siuntos arba kurjeris Jūsų negalėjo pasiekti 3 darbo dienas iš eilės;
yra automatiškai taikomas užsakymo atšaukimo mokestis lygus 10% užsakymo vertės, bet ne mažiau nei 15.00 Eur.