Pristatymas

Pristatymo būdai

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs sutinkate su mūsų Pirkimo ir apmokėjimo sąlygomis.

STANDARTINIS pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją - pasirinkus šį pristatymo būdą ir produkciją užsakius iki 10:00 valandos, prekes pristatysime kitą darbo dieną. Jeigu prekes užsakysite vėliau nei 10:00, produkciją pristatysime per dvi darbo dienas. Pristatymo kaina 2.99 EUR, tačiau jeigu pasieksite nemokamo pristatymo ribą, kuri pateikiama formuojant krepšelį, produkciją pristatysime nemokamai.

EXPRESS pristatymas Vilniaus miesto savivaldybėje - produkciją pristatome tą pačią dieną, dažniausiai, bet nebūtinai per 3 valandas nuo užsakymo pateikimo Vilniaus miesto savivaldybėje. Produkcijos pristatymo kaina 3.99 EUR. Užsakymus pristatome tik tuo atveju, jeigu užsakymas pateikiamas iki 18:00. Gavėjo adresui esant už aptarnaujamos ribos, užsakymas pristatomas per 1 d.d., o pristatymo mokestis už EXPRESS pristatymą negrąžinamas.

STANDARTINIS pristatymas į Kuršių Neriją -

Prekes į Kuršių Neriją siunčiame už 29.99 Eur mokestį. Pristatymo trukmė 48-72 valandos. Prieš užsisakant susisiekite su mumis.

Jeigu atsitiktų taip, jog siuntos nepavyks pristatyti laiku, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie galimybes pristatyti produkciją. 

Vasaros sezono metu tik su išankstiniu suderinimu:

PREMIUM pristatymas Vilniaus miesto savivaldybėje - pasirinkus šį pristatymo būdą ir produkciją užsakius iki 10:00 valandos, prekes pristatysime tą pačią darbo dieną, kada ir užsakote prekes. Jeigu prekes užsakysite vėliau nei 10:00, produkciją pristatysime kitos dienos ryte (pristatome ir šeštadieniais). Šio pristatymo būdo kaina 3.99 Eur. 

Jeigu atsitiktų taip, jog produkciją reikėtų pristatyti skubiai, prašome susisiekti su mumis mūsų svetainėje nurodytu elektroniniu paštu ir aprašyti situaciją. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti skubaus atvežimo paslaugą į bet kurį tašką Lietuvoje. Pabrėžiame, jog prekes pristatome tik pagal LR įstatymus, t.y I-VI nuo 10 iki 20 valandos, o VII nuo 10 iki 15 val.  

Kaip vyksta pristatymas?

Prieš kurjeriui pristatant prekes, jis paskambins užsakovui jo užsakyme nurodytu telefono numeriu ir pasiteirausi, ar yra galimybė priimti prekes sutartu metu. 

Visi užsakymai yra pristatomi dėžėse. Palikti prie durų užsakymo negalime, jeigu užsakyme yra alkoholinės produkcijos. Kilus įtarimui, kurjeris gali paprašyti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Prekės, esančios mūsų internetinėje svetainėje, yra pristatomos visoje Lietuvos Respublikoje, įstatymų numatyta tvarka ir valandomis.