Pristatymas

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs sutinkate su Pirkimo ir apmokėjimo sąlygomis.

Pristatymo terminai

Visoje Lietuvoje pristatome per 1-4 darbo dienas. Negavus prekių per nurodytą periodą, prašome kreiptis el. paštu pagalba@gerimas.lt


Visos prekės pristatomos per VENIPAK kurjerių tarnybą.

Nors oficialus mūsų nurodomas pristatymo terminas yra ilgesnis, verta paminėti, jog užsakytą produkciją dažniausiai pristatome per 1-2 darbo dienas, skaičiuojant nuo kitos dienos po užsakymo pateikimo. Tikslus pristatymo terminas priklauso nuo konkrečių produktų, esančių užsakyme, tiekėjo ir jo prekių pristatymo terminų į mūsų sandėlį. Visais atvejais, jeigu tik įmanoma, produkciją klientui bandome pristatome vėliausiai penktadienį ir jeigu to nespėjame, o užsakymas pateiktas ankščiau, klientui siūlome alternatyvius produktus, kuriuos galėtume atsiųsti. 

 Jeigu atsitiktų taip, jog produkciją reikėtų pristatyti skubiai, prašome susisiekti su mumis mūsų svetainėje nurodytu elektroniniu paštu arba gyvo susirašinėjimo langu ir aprašyti situaciją. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti skubaus atvežimo paslaugą į bet kurį tašką Lietuvoje. Pabrėžiame, jog prekes pristatome tik pagal LR įstatymus, t.y I-VI nuo 10 iki 20 valandos, o VII nuo 10 iki 15 val. 

Pristatymo mokesčiai

VENIPAK pristatymas (visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją) visoje Lietuvoje per 2-4 d. d. 4.99 Eur

Prekių pristatymo mokestis į Kuršių neriją – 29.99 Eur

Perkant prekes pagal Jums sukurtą specialų pasiūlymą pristatymo kaina priklauso nuo bendro siuntos svorio

Apsiperkant mūsų internetinėje parduotuvėje prie kiekvieno krepšelio taip pat yra pridedamas SAUGIOS PAKUOTĖS MOKESTIS, kuris šiuo metu yra 0.99 Eur. Jis yra pritaikomas dėl padidėjusių kartono kainų visame pasaulyje. 

Kaip vyksta pristatymas?

Prieš kurjeriui pristatant prekes, jis paskambins užsakovui jo užsakyme nurodytu telefono numeriu ir pasiteiraus, ar yra galimybė priimti prekes sutartu metu. 

Visi užsakymai yra pristatomi dėžėse. Palikti prie durų užsakymo negalime, jeigu užsakyme yra alkoholinės produkcijos. Kilus įtarimui, kurjeris gali paprašyti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Prekės, esančios mūsų internetinėje svetainėje, yra pristatomos visoje Lietuvos Respublikoje, įstatymų numatyta tvarka ir valandomis.