Pristatymas

SAUGUS PRISTATYMAS IKI DURŲ (LIETUVA)
Kiekvieną gautą užsakymą stengiamės pristatyti kaip įmanoma greičiau. 98% užsakymų pristatome per 2 darbo dienas skaičiuojant nuo kitos artimiausios darbo dienos.

Gėrimas.lt yra virtuali parduotuvė, kuri kiekvieną dieną surenka prekes iš daugiau nei 10 skirtingų tiekėjų, dėl šios priežasties kiekvienu individualiu atveju šis pristatymo laikas gali skirtis. Jeigu atsitinka taip, kad produkcijos reikia greičiau, norite sužinoti tikslų laiką, kada produkcija Jus pasiektų - drąsiai susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais:

a. Telefono numeriu +37060601175
b. Elektroniniu paštu [email protected]
c. Parašykite mums per susirašinėjimo langą mūsų internetinėje parduotuvėje: - https://tawk.to/chat/5ed6bd429e5f6944228fc03f/default (atrašome visomis dienomis, nuo 09:00 iki 22:00) 

Pažadame, jog kiekvienu atveju, jeigu susisieksite su mumis, pasistengsime pasiūlyti kaip įmanoma greitesnį pristatymo terminą.

Pristatymo kaina 

Jeigu Jūsų užsakymo vertė yra virš 100 eurų, visą užsakymą pristatysime nemokamai. 

Jeigu užsakymo vertė yra nuo 50 iki 100 eurų, pristatymo kaina 2.99 EUR.

Jeigu užsakymo vertė yra nuo 20 iki 50 eurų, pristatymo kaina 3.99 EUR.

Jeigu užsakymo vertė yra iki 20 eurų, pristatymo kaina 4.99 EUR.

Kiekvieną produktą, kurį perkate, mes saugiai surenkame iš tiekėjų, surušiuojame į Jūsų užsakymą, saugiai supakuojame, išsiunčiame Jums.

Prekes į Kuršių Neriją siunčiame už 29.99 EUR mokestį. Taip pat, priklausomai nuo užsakymo laiko, prie pristatymo gali papildomai prisidėti viena darbo diena. 

Kaip vyksta pristatymas?

Prieš kurjeriui pristatant prekes, jis paskambins užsakovui jo užsakyme nurodytu telefono numeriu ir pasiteirausi, ar yra galimybė priimti prekes sutartu metu. 

Visi užsakymai yra pristatomi dėžėse. Palikti prie durų užsakymo negalime, jeigu užsakyme yra alkoholinės produkcijos. Kilus įtarimui, kurjeris gali paprašyti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Prekės, esančios mūsų internetinėje svetainėje, yra pristatomos visoje Lietuvos Respublikoje, įstatymų numatyta tvarka ir valandomis.

Skubus pristatymas

Jeigu atsitiktų taip, jog produkciją reikėtų pristatyti skubiai, prašome susisiekti su mumis mūsų svetainėje nurodytu elektroniniu paštu ir aprašyti situaciją. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti skubaus atvežimo paslaugą. Pabrėžiame, jog prekes pristatome tik pagal LR įstatymus, t.y I-VI nuo 10 iki 20 valandos, o VI nuo 10 iki 15 val.